Dla kandydata

OFERTA EDUKACYJNA

Rekrutacja on-line

REJESTRACJA

Dla studenta

USOSweb, AKTUALNOŚCI

Studiuj za granicą

ERASMUS+

AKTUALNOŚCI

KALENDARIUM

Cze
28
pt
11:00 Absolutorium studentów Wydziału ... @ Ulica Nowy Świat 4 (aula Colegium Novum)
Absolutorium studentów Wydziału ... @ Ulica Nowy Świat 4 (aula Colegium Novum)
Cze 28@11:00 – 15:00
Absolutorium studentów Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych @ Ulica Nowy Świat 4 (aula Colegium Novum)
Zakończenie procesu kształcenia studentów kierunku obronność państwa w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.
Lis
14
czw
09:00 II Ogólnopolska Konferencja Nauk... @ Ulica Poznańska 201-205 (Collegium Oecologicum)
II Ogólnopolska Konferencja Nauk... @ Ulica Poznańska 201-205 (Collegium Oecologicum)
Lis 14@09:00 – 18:00
II Ogólnopolska Konferencja Naukowa ,,Edukacja w bezpieczeństwie i obronności" @ Ulica Poznańska 201-205 (Collegium Oecologicum)
Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Edukacja w bezpieczeństwie i obronności” organizowanej przez Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.  Konferencja odbędzie się w dniu[...]

Dołącz do zawodowców!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu w ciągu 20 lat istnienia wykształciła ponad 13 tysięcy zawodowców. Wielu z nich jest dzisiaj cenionymi fizjoterapeutami, pielęgniarkami, informatykami, inżynierami budownictwa, logistykami czy menadżerami dużych firm.  Uczelnia dzięki ścisłej współpracy z otoczeniem biznesowym ciągle modyfikuje rodzaj i formę studiowania, aby optymalnie dostosować je do potrzeb rynku pracy. Przynależność do naszej społeczności akademickiej nie tylko gwarantuje zdobycie zawodowych kwalifikacji, ale i jest  wyjątkowym czasem intelektualnych poszukiwań w życzliwym otoczeniu.

Rektor
dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła
prof. PWSZ w Kaliszu

Mając szacunek do przeszłości, jesteśmy skoncentrowani na przyszłości, by tworzyć uczelnię na miarę XXI wieku – nowoczesną, zapewniającą kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie, ale i wspierającą badania i rozwój nauki. Zależy nam również na tym, by studia w Kaliszu były dobrym początkiem przyszłej kariery zawodowej naszych absolwentów.

USOSweb

Biblioteka Uczelniania

Biblioteka Uczelniana

Europejskie Obserwatorium Nierówności Zdrowotnych

Nauka i badania

Nauka i badania

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Dom Studenta "Bulionik"

Dom Studenta "Bulionik"