Dla kandydata

OFERTA EDUKACYJNA

Rekrutacja on-line

REJESTRACJA

Dla studenta

USOSweb, AKTUALNOŚCI

Studiuj za granicą

ERASMUS+

AKTUALNOŚCI

KALENDARIUM

Gru
17
wt
14:00 Spotkanie z prorektor Tatianą Ma... @ Nowy Świat 4 (Bar Kredens)
Spotkanie z prorektor Tatianą Ma... @ Nowy Świat 4 (Bar Kredens)
Gru 17@14:00 – 16:00
Spotkanie z prorektor Tatianą Manasterską @ Nowy Świat 4 (Bar Kredens)
Pełnomocnik rektora ds. osób niepełnosprawnych – mgr Halina Warsiewicz – zaprasza studentów z niepełnosprawnościami na spotkanie z prorektorem ds. studenckich, kształcenia i współpracy z zagranicą – dr Tatianą Manasterską. Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2019[...]

Dołącz do zawodowców!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu w ciągu 20 lat istnienia wykształciła ponad 13 tysięcy zawodowców. Wielu z nich jest dzisiaj cenionymi fizjoterapeutami, pielęgniarkami, informatykami, inżynierami budownictwa, logistykami czy menadżerami dużych firm.  Uczelnia dzięki ścisłej współpracy z otoczeniem biznesowym ciągle modyfikuje rodzaj i formę studiowania, aby optymalnie dostosować je do potrzeb rynku pracy. Przynależność do naszej społeczności akademickiej nie tylko gwarantuje zdobycie zawodowych kwalifikacji, ale i jest  wyjątkowym czasem intelektualnych poszukiwań w życzliwym otoczeniu.

dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła

Rektor
dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła
prof. PWSZ w Kaliszu

Mając szacunek do przeszłości, jesteśmy skoncentrowani na przyszłości, by tworzyć uczelnię na miarę XXI wieku – nowoczesną, zapewniającą kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie, ale i wspierającą badania i rozwój nauki. Zależy nam również na tym, by studia w Kaliszu były dobrym początkiem przyszłej kariery zawodowej naszych absolwentów.

USOSweb

Biblioteka Uczelniania

Biblioteka Uczelniana

Europejskie Obserwatorium Nierówności Zdrowotnych

BIBLIOGRAFIA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW

BIBLIOGRAFIA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Dom Studenta "Bulionik"

Dom Studenta "Bulionik"