Certyfikaty jakości ISO

Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu przyznany został certyfikat ISO 9001. Jest on dowodem na to, że uczelnia wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością wg wytycznych międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Audit certyfikacyjny, weryfikujący działalność uczelni, został przeprowadzony w lutym 2016 roku, przez auditorów jednej z najważniejszych jednostek certyfikacyjnych w Polsce, firmę TÜV SÜD, należącą do międzynarodowego koncernu TÜV SÜD AG. W roku 2019 certyfikat został przedłużony o następne 3 lata.
W zakresie certyfikacji znalazło się kształcenie studentów zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, obejmujące całą ścieżkę studiów – począwszy od identyfikacji wymagań klienta, w tym również zapotrzebowania rynku pracy, aż do procesu dyplomowania. Audytowi poddana została działalność poszczególnych wydziałów uczelni, jak i procesy realizowane na szczeblu centralnym.
Pozytywnie zakończona certyfikacja jest kolejnym dowodem na realizację przez kaliską uczelnię kształcenia o wysokiej jakości