Rusza program „Bezpieczna Kobieta”

Rusza program „Bezpieczna Kobieta”

Trwają zapisy do dziesiątej edycji programu „Bezpieczna Kobieta”. Kurs organizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, Komendę Miejską Policji w Kaliszu, oraz Organizację Terenową NSZZFiPW przy Areszcie Śledczym w Ostrowie Wlkp.

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich pełnoletnich pań. Głównym celem programu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazanie wzorców postępowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.
Wszystkie chętne panie mogą zgłosić się osobiście do sekretariatu Wydziału Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego przy ulicy Nowy Świat 4 w Kaliszu i wypełnić kartę zgłoszenia. Druki do pobrania także na stronach: www.pwsz.kalisz.pl oraz www.kalisz.policja.gov.pl Zajęcia rozpoczynają się 10 lutego o godz.18.00 w PWSZ ul. Nowy Świat 4 w Kaliszu i potrwają do 27 marca.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (62)76 79 527, a także 604 505 830 (ppłk Mirosław Kuświk). Honorowy patronat nad programem ,,Bezpieczna kobieta” sprawują: rektor uczelni, prof. Andrzej Wojtyła oraz przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW w Warszawie, Czesław Tuła.