Szkolenie ,,Employer branding w rozmowach rekrutacyjnych"

aip

Rozpoczyna się

16 March 2018 - 09:00

Kończy

16 March 2018 - 17:00

Adres

62-800 Kalisz, u. Południowa 62 (Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego)   Zobacz mapę

Celem szkolenia jest budowanie świadomości pracodawcy o wpływie profesjonalnie przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej na employer branding. Pierwszy, bezpośredni kontakt z pracodawcą jest często wyznacznikiem dla kandydata, który decyduje o chęci związania się z pracodawcą. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób badać kompetencje pracowników, aby zweryfikować obszary, które są kluczowe dla organizacji, zespołu. Po szkoleniu uczestnik będzie potrafił wykorzystać techniki selekcyjne dostosowane do danego stanowiska. Pozna nowoczesne narzędzia rekrutacyjne, odpowiadające potrzebom pokolenia X, Y, Z.

Program:

  • Employer branding – czym jest
  • „Wiem kogo szukam…”- metody diagnozy potrzeb rekrutacyjnych i przygotowanie do weryfikacji kluczowych kompetencji u zaproszonych kandydatów
  • Rozmowa rekrutacyjna – nowoczesne metody badania kompetencji pracowników
  • Wpływ pierwszego wrażenia na budowanie marki pracodawcy podczas spotkania z kandydatem
  • Nowe pokolenia na rynku pracy, a formy weryfikacji ich kompetencji
  • Jak rozmawiać ze specjalistami w różnych branżach – czego oczekuje rynek pracownika
  • Nowy pracownik ambasadorem marki pracodawcy

Trener: MARTA SOSIŃSKA

Trener biznesu, ekspert HR, coach, wykładowca akademicki.

Od 9 lat związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacjach na stanowiskach HR -Biznes Partner. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i kompleksowego doradztwa w zakresie HRM oraz umiejętności menedżerskich (w sumie ponad 5000h) – projektowanie strategii HR, rekrutacja i selekcja, audyty kompetencyjne, projektowanie systemów komunikacyjnych, zarządzanie talentami w organizacjach, doradztwo i szkolenia dla menadżerów oraz działów HR. Pasjonatka procesów Assessment i Developemnt Center z wykorzystaniem najnowszych technik badających talenty pracowników.

Koszt udziału wynosi 300 zł + 23 % VAT. Po wpłaceniu należności biuro RIG wystawi i prześle fakturę VAT.

UWAGA!

Ze względu na bliską współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu oraz Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości  działającym w strukturze Uczelni,  Regionalna Izba Gospodarcza oferuje udział bezpłatny dla maksymalnie dwóch przedstawicieli  uczelni w szkoleniu.

Pracownicy PWSZ im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, zainteresowani uczestnictwem w szkoleniach proszone są o przesłanie informacji do 9 marca na adres mailowy m.spychalska@poczta.fm w następującym układzie: imię i nazwisko, wydział, nazwa wybranego modułu szkoleniowego, temat wiadomości : szkolenia RIG.

 

WIĘCEJ

Interesująca inicjatywa Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego, Regionalnej Izby Gospodarczej, Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

BUY NOW