Zapisz się na wyjazd Erasmus+

Zapisz się na wyjazd Erasmus+

Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w kolejnym roku akademickim. Wszyscy, którzy planują wyjazd na studia do zagranicznych uczelni partnerskich w semestrze zimowym lub letnim roku akademickiego 2019/2020, powinni już teraz złożyć kompletne formularze zgłoszeniowe w Biurze Współpracy z Zagranicą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Rekrutacja dotyczy także studentów, którzy planują w ramach programu Erasmus+ odbyć praktyki lub staże absolwenckie. To też już czas, by złożyć kompletne formularze zgłoszeniowe oraz zaproszenie z firmy/instytucji, do której Państwo pojedziecie.

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej http://www.pwsz.kalisz.pl/index.php/erasmus-ty-tez-mozesz-wyjechac/mobilnosci-ka-103-kraje-programu/dokumenty-do-pobrania lub odebrać je w biurze (Nowy Świat 4, pokój 43). Zachęcamy do skorzystania z możliwości wyjazdów w ramach programu Erasmus+! Dokumenty można składać do 31.03.2019

Wszelkich informacji udzielają Ewa Gonçalves e.swiadkowska@pwsz.kalisz.pl i Monika Napadłek monika.napadlek@pwsz.kalisz.pl, Biuro Współpracy z Zagranicą, tel. 627-679-566.