Jak rozwinąć firmę w sieci?

kalendarium

Rozpoczyna się

21 November 2018 - 11:30

Kończy

21 November 2018 - 13:00

Adres

62-800 Kalisz, Nowy Świat 4a (sala błękitna)   Zobacz mapę

Zajęcia z doradcą Google Internetowe Rewolucje organizuje Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, wspólnie z Wydziałem Nauk Społecznych i Humanistycznych. Słuchacze dowiedzą się m. in., jak wykorzystać Internet do rozwoju własnej firmy. W czasie zajęć przedstawione zostaną narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci oraz umożliwią analizę dotychczas prowadzonej działania i ocenić ich skuteczność. Ponadto zaprezentowane zostaną rozwiązania za pomocą których firma będzie mogła dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy, właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów i zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Co istotne, w czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP. Zajęcia poprowadzą: Karolina Maj oraz Bartłomiej Andrzejewski – doradcy w projekcie Google Internetowe Rewolucje.

Karolina Maj (MBA, Team Leader)  to kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group.

Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Więcej na www.karolinamaj.pro.

Bartłomiej Andrzejewski – dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzeniem horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności – studia skończył jako archeolog , ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te  doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier – elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl.

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Prowadzisz działalność w sieci? Musisz tam być!

BUY NOW