Szkolenie ,,Komunikacja i współpraca z pokoleniami X, Y, Z"

aip

Rozpoczyna się

27 April 2018 - 09:00

Kończy

27 April 2018 - 17:00

Adres

62-800 Kalisz, u. Południowa 62 (Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego)   Zobacz mapę

Celem szkolenia jest zapoznanie się z zasadami funkcjonowania pokolenia X,Y, Z w środowisku pracy, gdzie komunikacja i współpraca stanowią najważniejszy element wpływający na osiągnięcie celów biznesowych przez organizację. Uczestnicy dowiedzą się o czym warto pamiętać współpracując z osobami reprezentującymi różne pokolenie. Szkolenie pokazuje jak zarządzać ludźmi niezależnie od wieku, stażu pracy, a jak zarządzać uwzględniając dodatkowo te czynniki, czyli pokazuje potrzeby typowe i specyficzne oraz daje narzędzia do pracy z zespołem w tym zakresie.

Program:

  • Co charakteryzuje poszczególne pokolenia?
  • O różnych i zbieżnych oczekiwaniach pracowników wielu pokoleń w jednym zespole
  • Wyzwania i rola menedżera w obliczu zarządzania różnorodnością pokoleniową
  • Mix pokoleń – jak wykorzystać tą różnorodność w osiąganiu wyników zespołowych
  • Co motywuje poszczególne pokolenia i jak w związku z tym budować angażujący przekaz
  • Budowanie samoświadomości pokoleniowej – co mnie motywuje i jakich komunikatów oczekuję ze strony organizacji
  • Czego w komunikacji oczekują różne pokolenia ze strony organizacji, managerów/liderów
  • Wielopokoleniowość z różnych perspektyw: myślenie, podejmowanie decyzji, działanie, przywiązanie, postrzeganie czasu, narzędzi pracy

Trener: DOROTA SZYLAK

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach zarządzających w międzynarodowych organizacjach. ROZWIJA POTENCJAŁ kadry zarządzającej, liderów i zespołów w kierunku efektywnego działania. Doradza w zakresie osiągania oczekiwanych rezultatów stosując controllingowe i coachingowe metody zarządzania w organizacjach. Jest Partnerem zarządzającym i współzałożycielką ProUp Solustions www.proupsolutions.pl oraz prowadzi firmę doradczą We-consulting.

Koszt udziału wynosi 300 zł + 23 % VAT. Po wpłaceniu należności biuro RIG wystawi i prześle fakturę VAT.

UWAGA!

Ze względu na bliską współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu oraz Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości  działającym w strukturze Uczelni,  Regionalna Izba Gospodarcza oferuje udział bezpłatny dla maksymalnie dwóch przedstawicieli  uczelni w szkoleniu.

 

WIĘCEJ

Kolejna wspólna inicjatywa Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego, Regionalnej Izby Gospodarczej, Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

BUY NOW